Zurück Zurück
Produkte
Produkte
Sustainable Solutions Maxi Blue & Maxi Loop CO2 reduziertes Weiß Masterbatch NIR – detektierbar & sortierbar Welt der Farben Colour Vision EveryDay Colours Farbe nach Wunsch Schwarz - Weiß Masterbatch RAL Farben Dekorative Lösungen Special - Effects Pigmente Marble Impressions Dekorative Lasermarkierung Innovative Oberflächen Funktionelle Lasermarkierung Light Markings Dark Markings Colour Markings Medical Solutions Medical Flammschutz Stadionsitze Halogenfreie Kunststoffrohre XPS Dämmstoffe Flame Retardant Polyamide Folien Agrarfolien Kunstrasen TAGTEC TAGTEC EveryDay Produkte EveryDay Produkte
Nachhaltigkeit
Unsere Vision Unsere Verantwortung Nachhaltigkeit
Über uns
Über uns
Über uns Unsere Partner Beschaffung
Karriere
Karriere
Recruiting Team Aktuelle Positionen Ein Leben bei uns Karrieremöglichkeiten

Alkalmazottak Minőségellenőrzése a Termelésben

Ort
Nyíregyháza
Start
Ab sofort
Anstellungsart
Vollzeit

Dein vielseitiges Aufgabengebiet

  • Nyersanyagvizsgálatok elvégzése a beérkező áruk folyamatának  részeként
  • Független tesztelés, korrekció és gyártási megrendelések kiadása, pl. fröccsöntési tesztek, fóliatesztek stb.
  • Részvétel a vevői reklamációk és beszállítói panaszok feldolgozásában
  • Osztályok közötti folyamatok és munkafolyamatok optimalizálása a minőségellenőrzésben

Dein Profil

  • Előnyt jelent a műanyagtechnológia területén sikeresen elvégzett képzés.
  • Kívánatos többéves releváns szakmai tapasztalat a minőségellenőrzés területén (lehetőleg a műanyagtechnológia területén, színezéssel kombinálva).
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni
  • Nagyon jó magyar nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó MS-Office ismeret, ProAlpha ismeret előny
  • Rugalmasság és csapatmunkára való képesség, valamint gyakorlatias mentalitás.
  • Rugalmas, stressztűrő személyiség, önálló munkamódszerekkel

Unser Angebot

  • Hosszú távú állást kínálunk Önnek egy jól bejáratott családi vállalkozásban, valamint változatos és kihívásokkal teli feladatköröket, sok mozgástérrel
  • Dinamikus, támogató munkakultúra
  • Távmunka lehetősége
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Minden nap friss gyümölcs és ital
  • Legyen egy dinamikus nemzetközi csapat tagja és fejlődjön velünk együtt!
Gleich online bewerben

Unsere Zertifikate

Alle Zertifikate
Folgen Sie uns auf